Mastbos 343,
2134NJ Hoofddorp
Bouwperiode: 1981
Appartement
72 m² woonoppervlakte

Mastbos 343
2134NJ Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Mastbos. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 72 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Mastbos 343 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1981
Woonruimte: 72 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000319781
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Mastbos
Huisnummer:
343
Postcode:
2134NJ
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Mastbos 343 is 124.68%.

Identificatie: 39400019742
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 346.000 +14.57%
202301-01-2023€ 302.000 +2.03%
202201-01-2022€ 296.000 +12.12%
202101-01-2021€ 264.000 +18.39%
202001-01-2020€ 223.000 +12.63%
201901-01-2019€ 198.000 +15.79%
201801-01-2018€ 171.000 +6.21%
201701-01-2017€ 161.000 +7.33%
201601-01-2016€ 150.000 -3.23%
201501-01-2015€ 155.000 +0.65%
201401-01-2014€ 154.000 n.v.t.

Bestemming van Mastbos 343

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Mastbos 343

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Mastbos 343 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: