Mastbos 72,
2134NR Hoofddorp
Bouwperiode: 1983
Tussen of geschakelde woning
70 m² woonoppervlakte

Mastbos 72
2134NR Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Mastbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 70 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1983.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Mastbos 72 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1983
Woonruimte: 70 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1983
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000323184
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Mastbos
Huisnummer:
72
Postcode:
2134NR
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Mastbos 72 is 104.3%.

Identificatie: 39400019590
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 380.000 +2.7%
202301-01-2023€ 370.000 +0.27%
202201-01-2022€ 369.000 +15.67%
202101-01-2021€ 319.000 +20.83%
202001-01-2020€ 264.000 +10.46%
201901-01-2019€ 239.000 +10.14%
201801-01-2018€ 217.000 +4.33%
201701-01-2017€ 208.000 +13.66%
201601-01-2016€ 183.000 -4.69%
201501-01-2015€ 192.000 +3.23%
201401-01-2014€ 186.000 n.v.t.

Bestemming van Mastbos 72

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Mastbos 72

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Mastbos 72 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: