Assinkbos 173,
2134PK Hoofddorp
Bouwperiode: 1983
Tussen of geschakelde woning
71 m² woonoppervlakte

Assinkbos 173
2134PK Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Assinkbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 71 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1983.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Assinkbos 173 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1983
Woonruimte: 71 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1983
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000326045
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Assinkbos
Huisnummer:
173
Postcode:
2134PK
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Assinkbos 173 is 115.29%.

Identificatie: 39400008234
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 366.000 +3.68%
202301-01-2023€ 353.000 -0.84%
202201-01-2022€ 356.000 +25.35%
202101-01-2021€ 284.000 +14.98%
202001-01-2020€ 247.000 +8.33%
201901-01-2019€ 228.000 +11.22%
201801-01-2018€ 205.000 +8.47%
201701-01-2017€ 189.000 +12.5%
201601-01-2016€ 168.000 -2.33%
201501-01-2015€ 172.000 +1.18%
201401-01-2014€ 170.000 n.v.t.

Bestemming van Assinkbos 173

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Assinkbos 173

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Assinkbos 173 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: