Bervoetsbos 119,
2134PN Hoofddorp
Bouwperiode: 1983
Appartement
41 m² woonoppervlakte

Bervoetsbos 119
2134PN Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Bervoetsbos. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 41 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1983.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bervoetsbos 119 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1983
Woonruimte: 41 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1983
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000326611
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bervoetsbos
Huisnummer:
119
Postcode:
2134PN
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bervoetsbos 119 is 148.39%.

Identificatie: 39400008896
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 231.000 +6.45%
202301-01-2023€ 217.000 -1.36%
202201-01-2022€ 220.000 +30.18%
202101-01-2021€ 169.000 +21.58%
202001-01-2020€ 139.000 +11.2%
201901-01-2019€ 125.000 +17.92%
201801-01-2018€ 106.000 +3.92%
201701-01-2017€ 102.000 +6.25%
201601-01-2016€ 96.000 +0%
201501-01-2015€ 96.000 +3.23%
201401-01-2014€ 93.000 n.v.t.

Bestemming van Bervoetsbos 119

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bervoetsbos 119

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bervoetsbos 119 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: