Bunderbos 69,
2134RN Hoofddorp
Bouwperiode: 1985
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
103 m² woonoppervlakte
110 m² perceel

Bunderbos 69
2134RN Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Bunderbos. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 103 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 110 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1985.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bunderbos 69 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1985
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 103 m²
Perceel: 110 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1985
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000331530
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bunderbos
Huisnummer:
69
Postcode:
2134RN
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bunderbos 69 is 156.22%.

Identificatie: 39400010019
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 474.000 +8.22%
202301-01-2023€ 438.000 +8.15%
202201-01-2022€ 405.000 +12.19%
202101-01-2021€ 361.000 +4.34%
202001-01-2020€ 346.000 +8.81%
201901-01-2019€ 318.000 +30.33%
201801-01-2018€ 244.000 +19.61%
201701-01-2017€ 204.000 +4.62%
201601-01-2016€ 195.000 +2.09%
201501-01-2015€ 191.000 +3.24%
201401-01-2014€ 185.000 n.v.t.

Bestemming van Bunderbos 69

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bunderbos 69

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bunderbos 69 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: