Bunderbos 87,
2134RN Hoofddorp
Bouwperiode: 1985
Tussen of geschakelde woning
103 m² woonoppervlakte

Bunderbos 87
2134RN Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Bunderbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 103 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1985.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bunderbos 87 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1985
Woonruimte: 103 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1985
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000292166
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bunderbos
Huisnummer:
87
Postcode:
2134RN
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bunderbos 87 is 151.1%.

Identificatie: 39400010037
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 457.000 +18.39%
202301-01-2023€ 386.000 +3.49%
202201-01-2022€ 373.000 +14.07%
202101-01-2021€ 327.000 +6.86%
202001-01-2020€ 306.000 +4.44%
201901-01-2019€ 293.000 +25.21%
201801-01-2018€ 234.000 +7.83%
201701-01-2017€ 217.000 +11.28%
201601-01-2016€ 195.000 +4.84%
201501-01-2015€ 186.000 +2.2%
201401-01-2014€ 182.000 n.v.t.

Bestemming van Bunderbos 87

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bunderbos 87

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bunderbos 87 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: