Bunderbos 115,
2134RP Hoofddorp
Bouwperiode: 1985
Tussen of geschakelde woning
103 m² woonoppervlakte

Bunderbos 115
2134RP Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Bunderbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 103 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1985.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bunderbos 115 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1985
Woonruimte: 103 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1985
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000279861
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bunderbos
Huisnummer:
115
Postcode:
2134RP
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bunderbos 115 is 150.51%.

Identificatie: 39400010065
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 496.000 +8.06%
202301-01-2023€ 459.000 +8.51%
202201-01-2022€ 423.000 +16.21%
202101-01-2021€ 364.000 +14.47%
202001-01-2020€ 318.000 +8.9%
201901-01-2019€ 292.000 +13.62%
201801-01-2018€ 257.000 +16.29%
201701-01-2017€ 221.000 +5.24%
201601-01-2016€ 210.000 +1.94%
201501-01-2015€ 206.000 +4.04%
201401-01-2014€ 198.000 n.v.t.

Bestemming van Bunderbos 115

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bunderbos 115

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bunderbos 115 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: