Bunderbos 110,
2134RV Hoofddorp
Bouwperiode: 1985
Hoekwoning
102 m² woonoppervlakte

Bunderbos 110
2134RV Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Bunderbos. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 102 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1985.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bunderbos 110 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1985
Woonruimte: 102 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1985
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000280861
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bunderbos
Huisnummer:
110
Postcode:
2134RV
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bunderbos 110 is 152.79%.

Identificatie: 39400010060
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 498.000 +7.79%
202301-01-2023€ 462.000 +8.2%
202201-01-2022€ 427.000 +16.35%
202101-01-2021€ 367.000 +14.69%
202001-01-2020€ 320.000 +9.22%
201901-01-2019€ 293.000 +13.57%
201801-01-2018€ 258.000 +16.22%
201701-01-2017€ 222.000 +5.21%
201601-01-2016€ 211.000 +1.93%
201501-01-2015€ 207.000 +5.08%
201401-01-2014€ 197.000 n.v.t.

Bestemming van Bunderbos 110

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bunderbos 110

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bunderbos 110 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: