Bunderbos 126,
2134RW Hoofddorp
Bouwperiode: 1985
Tussen of geschakelde woning
97 m² woonoppervlakte

Bunderbos 126
2134RW Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Bunderbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 97 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1985.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bunderbos 126 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1985
Woonruimte: 97 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1985
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000337310
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bunderbos
Huisnummer:
126
Postcode:
2134RW
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bunderbos 126 is 152.78%.

Identificatie: 39400010073
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 455.000 +8.33%
202301-01-2023€ 420.000 +7.97%
202201-01-2022€ 389.000 +15.77%
202101-01-2021€ 336.000 +15.07%
202001-01-2020€ 292.000 +8.96%
201901-01-2019€ 268.000 +14.53%
201801-01-2018€ 234.000 +18.18%
201701-01-2017€ 198.000 +4.76%
201601-01-2016€ 189.000 +1.61%
201501-01-2015€ 186.000 +3.33%
201401-01-2014€ 180.000 n.v.t.

Bestemming van Bunderbos 126

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bunderbos 126

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bunderbos 126 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: