Liesbos 32,
2134SB Hoofddorp
Bouwperiode: 1986
Twee-onder-een-kapwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
142 m² woonoppervlakte
348 m² perceel

Liesbos 32
2134SB Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Liesbos. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 142 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 348 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1986.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Liesbos 32 in Hoofddorp.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1986
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 142 m²
Perceel: 348 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1986
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000325094
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Liesbos
Huisnummer:
32
Postcode:
2134SB
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Liesbos 32 is 97.25%.

Identificatie: 39400018254
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 645.000 +14.36%
202301-01-2023€ 564.000 -9.18%
202201-01-2022€ 621.000 +14.79%
202101-01-2021€ 541.000 +9.07%
202001-01-2020€ 496.000 +8.06%
201901-01-2019€ 459.000 +18.3%
201801-01-2018€ 388.000 +5.43%
201701-01-2017€ 368.000 +6.36%
201601-01-2016€ 346.000 +4.22%
201501-01-2015€ 332.000 +1.53%
201401-01-2014€ 327.000 n.v.t.

Bestemming van Liesbos 32

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Liesbos 32

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Liesbos 32 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: