Liesbos 88,
2134SC Hoofddorp
Bouwperiode: 1986
Twee-onder-een-kapwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
131 m² woonoppervlakte
289 m² perceel

Liesbos 88
2134SC Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Liesbos. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 131 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 289 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1986.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Liesbos 88 in Hoofddorp.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1986
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 131 m²
Perceel: 289 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1986
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000316563
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Liesbos
Huisnummer:
88
Postcode:
2134SC
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Liesbos 88 is 101.73%.

Identificatie: 39400018309
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 583.000 +8.97%
202301-01-2023€ 535.000 -9.48%
202201-01-2022€ 591.000 +18.2%
202101-01-2021€ 500.000 +14.42%
202001-01-2020€ 437.000 +7.64%
201901-01-2019€ 406.000 +13.73%
201801-01-2018€ 357.000 +5.62%
201701-01-2017€ 338.000 +5.96%
201601-01-2016€ 319.000 +4.59%
201501-01-2015€ 305.000 +5.54%
201401-01-2014€ 289.000 n.v.t.

Bestemming van Liesbos 88

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Liesbos 88

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Liesbos 88 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: