Liesbos 391,
2134SL Hoofddorp
Bouwperiode: 1987
Appartement
56 m² woonoppervlakte

Liesbos 391
2134SL Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Liesbos. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 56 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1987.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Liesbos 391 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1987
Woonruimte: 56 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1987
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000279596
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Liesbos
Huisnummer:
391
Postcode:
2134SL
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Zuid
Buurt code:
BU03940112
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Liesbos 391 is 128.33%.

Identificatie: 39400018498
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 274.000 +3.01%
202301-01-2023€ 266.000 +1.53%
202201-01-2022€ 262.000 +9.62%
202101-01-2021€ 239.000 +29.19%
202001-01-2020€ 185.000 +14.91%
201901-01-2019€ 161.000 +20.15%
201801-01-2018€ 134.000 +3.88%
201701-01-2017€ 129.000 +5.74%
201601-01-2016€ 122.000 +7.96%
201501-01-2015€ 113.000 -5.83%
201401-01-2014€ 120.000 n.v.t.

Bestemming van Liesbos 391

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Liesbos 391

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Liesbos 391 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
5395 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: