Padenbos 18,
2134TB Hoofddorp
Bouwperiode: 1983
Tussen of geschakelde woning
101 m² woonoppervlakte

Padenbos 18
2134TB Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Padenbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 101 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1983.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Padenbos 18 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1983
Woonruimte: 101 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1983
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000331091
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Padenbos
Huisnummer:
18
Postcode:
2134TB
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Padenbos 18 is 84.18%.

Identificatie: 39400020929
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 361.000 +0.28%
202301-01-2023€ 360.000 +5.57%
202201-01-2022€ 341.000 +6.23%
202101-01-2021€ 321.000 +17.15%
202001-01-2020€ 274.000 +7.87%
201901-01-2019€ 254.000 +8.55%
201801-01-2018€ 234.000 +14.15%
201701-01-2017€ 205.000 +11.41%
201601-01-2016€ 184.000 +5.75%
201501-01-2015€ 174.000 -11.22%
201401-01-2014€ 196.000 n.v.t.

Bestemming van Padenbos 18

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Padenbos 18

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Padenbos 18 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: