Puttersbos 57,
2134TD Hoofddorp
Bouwperiode: 1985
Tussen of geschakelde woning
120 m² woonoppervlakte

Puttersbos 57
2134TD Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Puttersbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 120 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1985.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Puttersbos 57 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1985
Woonruimte: 120 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1985
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000302811
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Puttersbos
Huisnummer:
57
Postcode:
2134TD
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Puttersbos 57 is 103.85%.

Identificatie: 39400021770
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 424.000 +0.24%
202301-01-2023€ 423.000 +4.96%
202201-01-2022€ 403.000 +7.47%
202101-01-2021€ 375.000 +18.3%
202001-01-2020€ 317.000 +7.46%
201901-01-2019€ 295.000 +8.86%
201801-01-2018€ 271.000 +13.87%
201701-01-2017€ 238.000 +10.19%
201601-01-2016€ 216.000 +5.37%
201501-01-2015€ 205.000 -1.44%
201401-01-2014€ 208.000 n.v.t.

Bestemming van Puttersbos 57

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Puttersbos 57

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Puttersbos 57 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: