Puttersbos 185,
2134TH Hoofddorp
Bouwperiode: 1983
Appartement
40 m² woonoppervlakte

Puttersbos 185
2134TH Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Puttersbos. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 40 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1983.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Puttersbos 185 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1983
Woonruimte: 40 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1983
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000301479
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Puttersbos
Huisnummer:
185
Postcode:
2134TH
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Puttersbos 185 is 172.62%.

Identificatie: 39400021857
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 229.000 +6.51%
202301-01-2023€ 215.000 -1.38%
202201-01-2022€ 218.000 +30.54%
202101-01-2021€ 167.000 +17.61%
202001-01-2020€ 142.000 +12.7%
201901-01-2019€ 126.000 +15.6%
201801-01-2018€ 109.000 +9%
201701-01-2017€ 100.000 +6.38%
201601-01-2016€ 94.000 +9.3%
201501-01-2015€ 86.000 +2.38%
201401-01-2014€ 84.000 n.v.t.

Bestemming van Puttersbos 185

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Puttersbos 185

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Puttersbos 185 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: