Ravensbos 34,
2134TS Hoofddorp
Bouwperiode: 1989
Tussen of geschakelde woning
95 m² woonoppervlakte

Ravensbos 34
2134TS Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Ravensbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 95 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1989.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Ravensbos 34 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1989
Woonruimte: 95 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1989
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000334759
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Ravensbos
Huisnummer:
34
Postcode:
2134TS
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Ravensbos 34 is 134.65%.

Identificatie: 39400021972
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 474.000 +13.67%
202301-01-2023€ 417.000 +1.96%
202201-01-2022€ 409.000 +16.19%
202101-01-2021€ 352.000 +5.07%
202001-01-2020€ 335.000 +8.77%
201901-01-2019€ 308.000 +20.78%
201801-01-2018€ 255.000 +10.39%
201701-01-2017€ 231.000 +7.44%
201601-01-2016€ 215.000 +2.87%
201501-01-2015€ 209.000 +3.47%
201401-01-2014€ 202.000 n.v.t.

Bestemming van Ravensbos 34

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Ravensbos 34

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Ravensbos 34 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: