Ravensbos 128,
2134TV Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Tussen of geschakelde woning
106 m² woonoppervlakte

Ravensbos 128
2134TV Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Ravensbos. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 106 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Ravensbos 128 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1988
Woonruimte: 106 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000285399
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Ravensbos
Huisnummer:
128
Postcode:
2134TV
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Ravensbos 128 is 115.79%.

Identificatie: 39400022064
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 492.000 +13.89%
202301-01-2023€ 432.000 +0.7%
202201-01-2022€ 429.000 +15.63%
202101-01-2021€ 371.000 +5.1%
202001-01-2020€ 353.000 +8.62%
201901-01-2019€ 325.000 +21.27%
201801-01-2018€ 268.000 +3.47%
201701-01-2017€ 259.000 +7.47%
201601-01-2016€ 241.000 +2.99%
201501-01-2015€ 234.000 +2.63%
201401-01-2014€ 228.000 n.v.t.

Bestemming van Ravensbos 128

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Ravensbos 128

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Ravensbos 128 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: