Ravensbos 98,
2134TV Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
109 m² woonoppervlakte
165 m² perceel

Ravensbos 98
2134TV Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Ravensbos. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 109 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 165 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Ravensbos 98 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1988
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 109 m²
Perceel: 165 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000318331
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Ravensbos
Huisnummer:
98
Postcode:
2134TV
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Overbos Noord
Buurt code:
BU03940111
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Ravensbos 98 is 141.74%.

Identificatie: 39400022036
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 527.000 +13.09%
202301-01-2023€ 466.000 +0.22%
202201-01-2022€ 465.000 +16.54%
202101-01-2021€ 399.000 +8.72%
202001-01-2020€ 367.000 +8.26%
201901-01-2019€ 339.000 +27.44%
201801-01-2018€ 266.000 +10.83%
201701-01-2017€ 240.000 +4.35%
201601-01-2016€ 230.000 +1.32%
201501-01-2015€ 227.000 +4.13%
201401-01-2014€ 218.000 n.v.t.

Bestemming van Ravensbos 98

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Ravensbos 98

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Ravensbos 98 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4850 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: