Mosselplaat 28,
2134WG Hoofddorp
Bouwperiode: 2003
Appartement
115 m² woonoppervlakte

Mosselplaat 28
2134WG Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Mosselplaat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 115 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2003.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Mosselplaat 28 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 2003
Woonruimte: 115 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2003
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000320871
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Mosselplaat
Huisnummer:
28
Postcode:
2134WG
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande West
Buurt code:
BU03940116
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Mosselplaat 28 is 65%.

Identificatie: 39400071575
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 462.000 +4.05%
202301-01-2023€ 444.000 -3.69%
202201-01-2022€ 461.000 +8.22%
202101-01-2021€ 426.000 +3.15%
202001-01-2020€ 413.000 +8.68%
201901-01-2019€ 380.000 +18.01%
201801-01-2018€ 322.000 +8.42%
201701-01-2017€ 297.000 +6.07%
201601-01-2016€ 280.000 n.v.t.

Bestemming van Mosselplaat 28

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Mosselplaat 28

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Mosselplaat 28 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
10255 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: