Moermond 68,
2134WV Hoofddorp
Bouwperiode: 2003
Tussen of geschakelde woning
108 m² woonoppervlakte

Moermond 68
2134WV Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Moermond. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 108 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2003.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Moermond 68 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2003
Woonruimte: 108 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2003
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000334550
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Moermond
Huisnummer:
68
Postcode:
2134WV
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande West
Buurt code:
BU03940116
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Moermond 68 is 109.39%.

Identificatie: 39400071966
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 446.000 +8.25%
202301-01-2023€ 412.000 +0.98%
202201-01-2022€ 408.000 +20.71%
202101-01-2021€ 338.000 +7.99%
202001-01-2020€ 313.000 +9.44%
201901-01-2019€ 286.000 +13.04%
201801-01-2018€ 253.000 +5.42%
201701-01-2017€ 240.000 +3.9%
201601-01-2016€ 231.000 +5.48%
201501-01-2015€ 219.000 +2.82%
201401-01-2014€ 213.000 n.v.t.

Bestemming van Moermond 68

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Moermond 68

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Moermond 68 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
10255 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: