Noorddijk 20,
2134XD Hoofddorp
Bouwperiode: 2004
Tussen of geschakelde woning
82 m² woonoppervlakte

Noorddijk 20
2134XD Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Noorddijk. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 82 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2004.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Noorddijk 20 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2004
Woonruimte: 82 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2004
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000333086
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Noorddijk
Huisnummer:
20
Postcode:
2134XD
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande West
Buurt code:
BU03940116
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Noorddijk 20 is 96.98%.

Identificatie: 39400073259
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 392.000 +0%
202301-01-2023€ 392.000 +1.55%
202201-01-2022€ 386.000 +21.38%
202101-01-2021€ 318.000 +11.97%
202001-01-2020€ 284.000 +12.25%
201901-01-2019€ 253.000 +12.95%
201801-01-2018€ 224.000 +8.21%
201701-01-2017€ 207.000 +10.11%
201601-01-2016€ 188.000 -0.53%
201501-01-2015€ 189.000 -5.03%
201401-01-2014€ 199.000 n.v.t.

Bestemming van Noorddijk 20

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Noorddijk 20

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Noorddijk 20 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
10255 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: