De Slufter 128,
2134XK Hoofddorp
Bouwperiode: 2006
Twee-onder-een-kapwoning
214 m² woonoppervlakte

De Slufter 128
2134XK Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan De Slufter. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 214 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2006.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Slufter 128 in Hoofddorp.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2006
Woonruimte: 214 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2006
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000337092
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Slufter
Huisnummer:
128
Postcode:
2134XK
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande West
Buurt code:
BU03940116
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Slufter 128 is 86.84%.

Identificatie: 39400080428
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 852.000 -2.41%
202301-01-2023€ 873.000 +1.87%
202201-01-2022€ 857.000 +26.4%
202101-01-2021€ 678.000 +11.88%
202001-01-2020€ 606.000 +3.41%
201901-01-2019€ 586.000 +17.2%
201801-01-2018€ 500.000 +3.73%
201701-01-2017€ 482.000 +5.7%
201601-01-2016€ 456.000 n.v.t.

Bestemming van De Slufter 128

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Slufter 128

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Slufter 128 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
10255 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: