De Slufter 14,
2134XK Hoofddorp
Bouwperiode: 2009
Appartement
2 Kamers
1 Slaapkamers
52 m² woonoppervlakte
Beschikbaar
350000

De Slufter 14
2134XK Hoofddorp

350000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 16-07-2025 door: HB Makelaardij B.V.

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan De Slufter. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 52 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2009.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Slufter 14 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 2009
2 Kamers
1 Slaapkamers
Woonruimte: 52 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
350000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2009
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
2
Aantal slaapkamers:
1

Ligging

BAG-ID:
0394010000281950
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Slufter
Huisnummer:
14
Postcode:
2134XK
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande West
Buurt code:
BU03940116
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van De Slufter 14, 2134XK Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Slufter 14 is 123.65%.

Identificatie: 39400080371
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 331.000 +5.08%
202301-01-2023€ 315.000 +2.94%
202201-01-2022€ 306.000 +20.95%
202101-01-2021€ 253.000 +8.12%
202001-01-2020€ 234.000 +4.93%
201901-01-2019€ 223.000 +30.41%
201801-01-2018€ 171.000 +8.23%
201701-01-2017€ 158.000 +6.76%
201601-01-2016€ 148.000 n.v.t.

Bestemming van De Slufter 14

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Slufter 14

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Slufter 14 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
10255 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: