De Slufter 66,
2134XK Hoofddorp
Bouwperiode: 2006
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
5 Slaapkamers
165 m² woonoppervlakte
424 m² perceel

De Slufter 66
2134XK Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan De Slufter. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 165 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 424 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2006.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Slufter 66 in Hoofddorp.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2006
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 165 m²
Perceel: 424 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2006
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0394010000336711
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Slufter
Huisnummer:
66
Postcode:
2134XK
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande West
Buurt code:
BU03940116
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Slufter 66 is 85.22%.

Identificatie: 39400080397
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 852.000 -2.52%
202301-01-2023€ 874.000 +0.58%
202201-01-2022€ 869.000 +27.98%
202101-01-2021€ 679.000 +11.49%
202001-01-2020€ 609.000 +3.22%
201901-01-2019€ 590.000 +17.06%
201801-01-2018€ 504.000 +3.49%
201701-01-2017€ 487.000 +5.87%
201601-01-2016€ 460.000 n.v.t.

Bestemming van De Slufter 66

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Slufter 66

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Slufter 66 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
10255 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: