De Slufter 86,
2134XK Hoofddorp
Bouwperiode: 2005
Appartement
109 m² woonoppervlakte

De Slufter 86
2134XK Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan De Slufter. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 109 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2005.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Slufter 86 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 2005
Woonruimte: 109 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2005
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000296651
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Slufter
Huisnummer:
86
Postcode:
2134XK
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande West
Buurt code:
BU03940116
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Slufter 86 is 88.84%.

Identificatie: 39400080407
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 474.000 +2.82%
202301-01-2023€ 461.000 +8.22%
202201-01-2022€ 426.000 +15.45%
202101-01-2021€ 369.000 +4.83%
202001-01-2020€ 352.000 +11.04%
201901-01-2019€ 317.000 +16.54%
201801-01-2018€ 272.000 +4.21%
201701-01-2017€ 261.000 +5.67%
201601-01-2016€ 247.000 -3.14%
201501-01-2015€ 255.000 +1.59%
201401-01-2014€ 251.000 n.v.t.

Bestemming van De Slufter 86

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Slufter 86

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Slufter 86 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
10255 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: