Waddenweg 239,
2134XL Hoofddorp
Bouwperiode: 2006
Appartement
2 Kamers
1 Slaapkamers
61 m² woonoppervlakte
Beschikbaar
375000

Waddenweg 239
2134XL Hoofddorp

375000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 10-09-2025 door: Keijser & Drieman NVM Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Waddenweg. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 61 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2006.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Waddenweg 239 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 2006
2 Kamers
1 Slaapkamers
Woonruimte: 61 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
375000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2006
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
2
Aantal slaapkamers:
1

Ligging

BAG-ID:
0394010000322136
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Waddenweg
Huisnummer:
239
Postcode:
2134XL
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande West
Buurt code:
BU03940116
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Waddenweg 239, 2134XL Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Waddenweg 239 is 113.46%.

Identificatie: 39400080512
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 333.000 +7.77%
202301-01-2023€ 309.000 +2.32%
202201-01-2022€ 302.000 +22.27%
202101-01-2021€ 247.000 +3.35%
202001-01-2020€ 239.000 +9.63%
201901-01-2019€ 218.000 +14.14%
201801-01-2018€ 191.000 +14.37%
201701-01-2017€ 167.000 +7.05%
201601-01-2016€ 156.000 n.v.t.

Bestemming van Waddenweg 239

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Waddenweg 239

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Waddenweg 239 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
10255 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: