Waddenweg 257,
2134XL Hoofddorp
Bouwperiode: 2006
Appartement
2 Kamers
1 Slaapkamers
60 m² woonoppervlakte

Waddenweg 257
2134XL Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Waddenweg. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 60 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2006.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Waddenweg 257 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 2006
2 Kamers
1 Slaapkamers
Woonruimte: 60 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2006
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
2
Aantal slaapkamers:
1

Ligging

BAG-ID:
0394010000279724
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Waddenweg
Huisnummer:
257
Postcode:
2134XL
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande West
Buurt code:
BU03940116
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Waddenweg 257 is 113.46%.

Identificatie: 39400080521
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 333.000 +7.77%
202301-01-2023€ 309.000 +2.32%
202201-01-2022€ 302.000 +22.27%
202101-01-2021€ 247.000 +3.35%
202001-01-2020€ 239.000 +9.63%
201901-01-2019€ 218.000 +14.14%
201801-01-2018€ 191.000 +14.37%
201701-01-2017€ 167.000 +7.05%
201601-01-2016€ 156.000 n.v.t.

Bestemming van Waddenweg 257

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Waddenweg 257

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Waddenweg 257 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
10255 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: