Banckspolder 60,
2134ZK Hoofddorp
Bouwperiode: 2002
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
134 m² woonoppervlakte
237 m² perceel
Beschikbaar
695000

Banckspolder 60
2134ZK Hoofddorp

695000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 13-01-2026 door: Makelaarshuijs Eikelenboom

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Banckspolder. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 134 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 237 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2002.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Banckspolder 60 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 2002
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 134 m²
Perceel: 237 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
695000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2002
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000281494
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Banckspolder
Huisnummer:
60
Postcode:
2134ZK
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Floriande West
Buurt code:
BU03940116
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Banckspolder 60, 2134ZK Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Banckspolder 60 is 117.61%.

Identificatie: 39400066344
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 655.000 +3.48%
202301-01-2023€ 633.000 +3.09%
202201-01-2022€ 614.000 +20.39%
202101-01-2021€ 510.000 +4.08%
202001-01-2020€ 490.000 +3.38%
201901-01-2019€ 474.000 +17.04%
201801-01-2018€ 405.000 +17.39%
201701-01-2017€ 345.000 +14.62%
201601-01-2016€ 301.000 n.v.t.

Bestemming van Banckspolder 60

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Banckspolder 60

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Banckspolder 60 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
10255 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: