Polderburg 35,
2135AT Hoofddorp
Bouwperiode: 1995
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
99 m² woonoppervlakte
122 m² perceel

Polderburg 35
2135AT Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Polderburg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 99 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 122 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1995.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Polderburg 35 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1995
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 99 m²
Perceel: 122 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1995
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000303868
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Polderburg
Huisnummer:
35
Postcode:
2135AT
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Polderburg 35 is 120.35%.

Identificatie: 39400051061
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 498.000 +4.62%
202301-01-2023€ 476.000 +1.06%
202201-01-2022€ 471.000 +20.77%
202101-01-2021€ 390.000 +7.14%
202001-01-2020€ 364.000 +9.97%
201901-01-2019€ 331.000 +19.06%
201801-01-2018€ 278.000 +9.02%
201701-01-2017€ 255.000 +7.14%
201601-01-2016€ 238.000 +2.59%
201501-01-2015€ 232.000 +2.65%
201401-01-2014€ 226.000 n.v.t.

Bestemming van Polderburg 35

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Polderburg 35

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Polderburg 35 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: