Polderburg 85,
2135AV Hoofddorp
Bouwperiode: 1995
Tussen of geschakelde woning
95 m² woonoppervlakte

Polderburg 85
2135AV Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Polderburg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 95 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1995.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Polderburg 85 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1995
Woonruimte: 95 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1995
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000302362
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Polderburg
Huisnummer:
85
Postcode:
2135AV
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Polderburg 85 is 125%.

Identificatie: 39400051097
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 477.000 +4.84%
202301-01-2023€ 455.000 +5.57%
202201-01-2022€ 431.000 +20.39%
202101-01-2021€ 358.000 +5.92%
202001-01-2020€ 338.000 +11.92%
201901-01-2019€ 302.000 +14.39%
201801-01-2018€ 264.000 +10.46%
201701-01-2017€ 239.000 +10.14%
201601-01-2016€ 217.000 -0.91%
201501-01-2015€ 219.000 +3.3%
201401-01-2014€ 212.000 n.v.t.

Bestemming van Polderburg 85

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Polderburg 85

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Polderburg 85 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: