Cannenburg 29,
2135CD Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Tussen of geschakelde woning
78 m² woonoppervlakte

Cannenburg 29
2135CD Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Cannenburg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 78 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Cannenburg 29 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1988
Woonruimte: 78 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000321397
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Cannenburg
Huisnummer:
29
Postcode:
2135CD
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Cannenburg 29 is 123.72%.

Identificatie: 39400010122
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 349.000 +14.43%
202301-01-2023€ 305.000 -3.48%
202201-01-2022€ 316.000 +19.7%
202101-01-2021€ 264.000 +3.13%
202001-01-2020€ 256.000 +8.94%
201901-01-2019€ 235.000 +15.2%
201801-01-2018€ 204.000 +3.55%
201701-01-2017€ 197.000 +5.91%
201601-01-2016€ 186.000 +14.11%
201501-01-2015€ 163.000 +4.49%
201401-01-2014€ 156.000 n.v.t.

Bestemming van Cannenburg 29

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Cannenburg 29

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Cannenburg 29 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: