Cannenburg 67,
2135CE Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Tussen of geschakelde woning
3 Kamers
2 Slaapkamers
94 m² woonoppervlakte
134 m² perceel

Cannenburg 67
2135CE Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Cannenburg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 94 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 134 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Cannenburg 67 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1988
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 94 m²
Perceel: 134 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0394010000339497
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Cannenburg
Huisnummer:
67
Postcode:
2135CE
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Cannenburg 67 is 112.5%.

Identificatie: 39400010160
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 408.000 +5.43%
202301-01-2023€ 387.000 +0.52%
202201-01-2022€ 385.000 +18.1%
202101-01-2021€ 326.000 +12.03%
202001-01-2020€ 291.000 +10.65%
201901-01-2019€ 263.000 +15.35%
201801-01-2018€ 228.000 +3.17%
201701-01-2017€ 221.000 +9.41%
201601-01-2016€ 202.000 +2.54%
201501-01-2015€ 197.000 +2.6%
201401-01-2014€ 192.000 n.v.t.

Bestemming van Cannenburg 67

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Cannenburg 67

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Cannenburg 67 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: