Cannenburg 50,
2135CH Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
3 Slaapkamers
106 m² woonoppervlakte
133 m² perceel

Cannenburg 50
2135CH Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Cannenburg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 106 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 133 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Cannenburg 50 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1988
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 106 m²
Perceel: 133 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0394010000330510
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Cannenburg
Huisnummer:
50
Postcode:
2135CH
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Cannenburg 50 is 106.93%.

Identificatie: 39400010143
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 418.000 -0.24%
202301-01-2023€ 419.000 -2.78%
202201-01-2022€ 431.000 +13.42%
202101-01-2021€ 380.000 +16.56%
202001-01-2020€ 326.000 +8.31%
201901-01-2019€ 301.000 +20.4%
201801-01-2018€ 250.000 +10.62%
201701-01-2017€ 226.000 +7.11%
201601-01-2016€ 211.000 +2.93%
201501-01-2015€ 205.000 +1.49%
201401-01-2014€ 202.000 n.v.t.

Bestemming van Cannenburg 50

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Cannenburg 50

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Cannenburg 50 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: