Cannenburg 70,
2135CH Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Hoekwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
110 m² woonoppervlakte
154 m² perceel

Cannenburg 70
2135CH Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Cannenburg. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 110 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 154 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Cannenburg 70 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1988
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 110 m²
Perceel: 154 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0394010000307534
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Cannenburg
Huisnummer:
70
Postcode:
2135CH
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Cannenburg 70 is 111.74%.

Identificatie: 39400010163
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 451.000 +1.12%
202301-01-2023€ 446.000 -4.9%
202201-01-2022€ 469.000 +17.54%
202101-01-2021€ 399.000 +15.65%
202001-01-2020€ 345.000 +8.83%
201901-01-2019€ 317.000 +19.62%
201801-01-2018€ 265.000 +9.5%
201701-01-2017€ 242.000 +7.56%
201601-01-2016€ 225.000 +3.21%
201501-01-2015€ 218.000 +2.35%
201401-01-2014€ 213.000 n.v.t.

Bestemming van Cannenburg 70

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Cannenburg 70

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Cannenburg 70 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: