Duinenburg 4,
2135CX Hoofddorp
Bouwperiode: 1999
Twee-onder-een-kapwoning
174 m² woonoppervlakte

Duinenburg 4
2135CX Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Duinenburg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 174 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1999.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Duinenburg 4 in Hoofddorp.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1999
Woonruimte: 174 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1999
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000280941
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Duinenburg
Huisnummer:
4
Postcode:
2135CX
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Duinenburg 4 is 71.74%.

Identificatie: 39400060395
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 778.000 +3.73%
202301-01-2023€ 750.000 +3.16%
202201-01-2022€ 727.000 +18.6%
202101-01-2021€ 613.000 +4.61%
202001-01-2020€ 586.000 +6.74%
201901-01-2019€ 549.000 +7.44%
201801-01-2018€ 511.000 +3.44%
201701-01-2017€ 494.000 +2.49%
201601-01-2016€ 482.000 +1.69%
201501-01-2015€ 474.000 +4.64%
201401-01-2014€ 453.000 n.v.t.

Bestemming van Duinenburg 4

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Duinenburg 4

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Duinenburg 4 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: