Edelenburg 107,
2135EC Hoofddorp
Bouwperiode: 1990
Hoekwoning
92 m² woonoppervlakte

Edelenburg 107
2135EC Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Edelenburg. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 92 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1990.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Edelenburg 107 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1990
Woonruimte: 92 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1990
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000312222
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Edelenburg
Huisnummer:
107
Postcode:
2135EC
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Edelenburg 107 is 105.65%.

Identificatie: 39400011277
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 510.000 +8.74%
202301-01-2023€ 469.000 -3.7%
202201-01-2022€ 487.000 +25.52%
202101-01-2021€ 388.000 +6.3%
202001-01-2020€ 365.000 +13%
201901-01-2019€ 323.000 +16.19%
201801-01-2018€ 278.000 +4.51%
201701-01-2017€ 266.000 +7.26%
201601-01-2016€ 248.000 +3.33%
201501-01-2015€ 240.000 -3.23%
201401-01-2014€ 248.000 n.v.t.

Bestemming van Edelenburg 107

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Edelenburg 107

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Edelenburg 107 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: