Edelenburg 129,
2135EC Hoofddorp
Bouwperiode: 1989
Tussen of geschakelde woning
89 m² woonoppervlakte

Edelenburg 129
2135EC Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Edelenburg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 89 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1989.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Edelenburg 129 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1989
Woonruimte: 89 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1989
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000303509
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Edelenburg
Huisnummer:
129
Postcode:
2135EC
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Edelenburg 129 is 110.99%.

Identificatie: 39400011299
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 403.000 +11.33%
202301-01-2023€ 362.000 -2.43%
202201-01-2022€ 371.000 +29.27%
202101-01-2021€ 287.000 +4.36%
202001-01-2020€ 275.000 +13.17%
201901-01-2019€ 243.000 +17.39%
201801-01-2018€ 207.000 +6.15%
201701-01-2017€ 195.000 +5.41%
201601-01-2016€ 185.000 +4.52%
201501-01-2015€ 177.000 -7.33%
201401-01-2014€ 191.000 n.v.t.

Bestemming van Edelenburg 129

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Edelenburg 129

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Edelenburg 129 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: