Edelenburg 99 2135EC Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Edelenburg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 89 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1989.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Edelenburg 99 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Edelenburg 99 is 108.85%.
| Identificatie: 39400011269 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 401.000 | +11.39% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 360.000 | -2.7% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 370.000 | +29.37% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 286.000 | +4.38% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 274.000 | +12.76% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 243.000 | +17.39% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 207.000 | +6.15% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 195.000 | +5.41% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 185.000 | +4.52% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 177.000 | -7.81% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 192.000 | n.v.t. |
Bestemming van Edelenburg 99
Bodemloket Edelenburg 99
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Edelenburg 99 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.