Edelenburg 24,
2135EE Hoofddorp
Bouwperiode: 1989
Tussen of geschakelde woning
4 Kamers
3 Slaapkamers
91 m² woonoppervlakte
130 m² perceel

Edelenburg 24
2135EE Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Edelenburg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 91 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 130 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1989.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Edelenburg 24 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1989
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 91 m²
Perceel: 130 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1989
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0394010000298363
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Edelenburg
Huisnummer:
24
Postcode:
2135EE
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Edelenburg 24 is 110.2%.

Identificatie: 39400011194
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 412.000 +11.05%
202301-01-2023€ 371.000 -2.62%
202201-01-2022€ 381.000 +29.15%
202101-01-2021€ 295.000 +4.24%
202001-01-2020€ 283.000 +13.2%
201901-01-2019€ 250.000 +17.37%
201801-01-2018€ 213.000 +5.97%
201701-01-2017€ 201.000 +5.24%
201601-01-2016€ 191.000 +4.37%
201501-01-2015€ 183.000 -6.63%
201401-01-2014€ 196.000 n.v.t.

Bestemming van Edelenburg 24

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Edelenburg 24

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Edelenburg 24 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: