Edelenburg 156,
2135EH Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Appartement
68 m² woonoppervlakte

Edelenburg 156
2135EH Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Edelenburg. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 68 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Edelenburg 156 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1988
Woonruimte: 68 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000280173
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Edelenburg
Huisnummer:
156
Postcode:
2135EH
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Edelenburg 156 is 96.25%.

Identificatie: 39400011326
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 314.000 +9.03%
202301-01-2023€ 288.000 -1.03%
202201-01-2022€ 291.000 +17.81%
202101-01-2021€ 247.000 +11.26%
202001-01-2020€ 222.000 +7.77%
201901-01-2019€ 206.000 +17.05%
201801-01-2018€ 176.000 +10%
201701-01-2017€ 160.000 +6.67%
201601-01-2016€ 150.000 -6.83%
201501-01-2015€ 161.000 +0.63%
201401-01-2014€ 160.000 n.v.t.

Bestemming van Edelenburg 156

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Edelenburg 156

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Edelenburg 156 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: