Frankenburgsingel 10,
2135EJ Hoofddorp
Bouwperiode: 1990
Tussen of geschakelde woning
106 m² woonoppervlakte

Frankenburgsingel 10
2135EJ Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Frankenburgsingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 106 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1990.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Frankenburgsingel 10 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1990
Woonruimte: 106 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1990
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000291894
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Frankenburgsingel
Huisnummer:
10
Postcode:
2135EJ
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Frankenburgsingel 10 is 129.33%.

Identificatie: 39400012367
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 477.000 +11.71%
202301-01-2023€ 427.000 -4.69%
202201-01-2022€ 448.000 +29.86%
202101-01-2021€ 345.000 +6.48%
202001-01-2020€ 324.000 +12.89%
201901-01-2019€ 287.000 +17.62%
201801-01-2018€ 244.000 +6.55%
201701-01-2017€ 229.000 +5.05%
201601-01-2016€ 218.000 +3.81%
201501-01-2015€ 210.000 +0.96%
201401-01-2014€ 208.000 n.v.t.

Bestemming van Frankenburgsingel 10

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Frankenburgsingel 10

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Frankenburgsingel 10 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: