Frankenburgsingel 74,
2135EJ Hoofddorp
Bouwperiode: 1988
Appartement
67 m² woonoppervlakte

Frankenburgsingel 74
2135EJ Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Frankenburgsingel. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 67 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1988.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Frankenburgsingel 74 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1988
Woonruimte: 67 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1988
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000294254
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Frankenburgsingel
Huisnummer:
74
Postcode:
2135EJ
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Frankenburgsingel 74 is 96.18%.

Identificatie: 39400012399
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 308.000 +4.05%
202301-01-2023€ 296.000 +2.78%
202201-01-2022€ 288.000 +18.52%
202101-01-2021€ 243.000 +10.45%
202001-01-2020€ 220.000 +12.82%
201901-01-2019€ 195.000 +16.77%
201801-01-2018€ 167.000 +1.21%
201701-01-2017€ 165.000 +7.84%
201601-01-2016€ 153.000 -2.55%
201501-01-2015€ 157.000 +0%
201401-01-2014€ 157.000 n.v.t.

Bestemming van Frankenburgsingel 74

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Frankenburgsingel 74

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Frankenburgsingel 74 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: