Giessenburg 1,
2135EM Hoofddorp
Bouwperiode: 1990
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
107 m² woonoppervlakte
139 m² perceel
Beschikbaar
500000

Giessenburg 1
2135EM Hoofddorp

500000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 19-06-2025 door: KIJCK. makelaars

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Giessenburg. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 107 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 139 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1990.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Giessenburg 1 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1990
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 107 m²
Perceel: 139 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
500000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1990
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000316268
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Giessenburg
Huisnummer:
1
Postcode:
2135EM
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Giessenburg 1, 2135EM Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Giessenburg 1 is 130%.

Identificatie: 39400012623
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 483.000 +11.81%
202301-01-2023€ 432.000 -4%
202201-01-2022€ 450.000 +29.31%
202101-01-2021€ 348.000 +6.75%
202001-01-2020€ 326.000 +13.19%
201901-01-2019€ 288.000 +17.55%
201801-01-2018€ 245.000 +6.06%
201701-01-2017€ 231.000 +5%
201601-01-2016€ 220.000 +3.77%
201501-01-2015€ 212.000 +0.95%
201401-01-2014€ 210.000 n.v.t.

Bestemming van Giessenburg 1

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Giessenburg 1

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Giessenburg 1 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: