Schoonenburgsingel 64,
2135GC Hoofddorp
Bouwperiode: 1995
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
119 m² woonoppervlakte
156 m² perceel
Beschikbaar
565000

Schoonenburgsingel 64
2135GC Hoofddorp

565000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 27-01-2026 door:

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Schoonenburgsingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 119 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 156 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1995.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Schoonenburgsingel 64 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1995
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 119 m²
Perceel: 156 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
565000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1995
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000289718
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Schoonenburgsingel
Huisnummer:
64
Postcode:
2135GC
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

Foto’s van Schoonenburgsingel 64, 2135GC Hoofddorp

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Schoonenburgsingel 64 is 115.97%.

Identificatie: 39400048755
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 514.000 +4.47%
202301-01-2023€ 492.000 -5.75%
202201-01-2022€ 522.000 +24.29%
202101-01-2021€ 420.000 +26.89%
202001-01-2020€ 331.000 +9.6%
201901-01-2019€ 302.000 +13.53%
201801-01-2018€ 266.000 +6.83%
201701-01-2017€ 249.000 +5.96%
201601-01-2016€ 235.000 -2.89%
201501-01-2015€ 242.000 +1.68%
201401-01-2014€ 238.000 n.v.t.

Bestemming van Schoonenburgsingel 64

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Schoonenburgsingel 64

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Schoonenburgsingel 64 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: