Schoonenburgsingel 170,
2135GE Hoofddorp
Bouwperiode: 1995
Tussen of geschakelde woning
112 m² woonoppervlakte

Schoonenburgsingel 170
2135GE Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Schoonenburgsingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 112 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1995.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Schoonenburgsingel 170 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1995
Woonruimte: 112 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1995
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000316048
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Schoonenburgsingel
Huisnummer:
170
Postcode:
2135GE
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Schoonenburgsingel 170 is 111.66%.

Identificatie: 39400048808
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 472.000 +4.42%
202301-01-2023€ 452.000 -6.03%
202201-01-2022€ 481.000 +23.97%
202101-01-2021€ 388.000 +13.45%
202001-01-2020€ 342.000 +12.5%
201901-01-2019€ 304.000 +13.43%
201801-01-2018€ 268.000 +7.63%
201701-01-2017€ 249.000 +5.06%
201601-01-2016€ 237.000 +3.95%
201501-01-2015€ 228.000 +2.24%
201401-01-2014€ 223.000 n.v.t.

Bestemming van Schoonenburgsingel 170

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Schoonenburgsingel 170

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Schoonenburgsingel 170 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: