Spannenburg 65,
2135GR Hoofddorp
Bouwperiode: 1994
Appartement
70 m² woonoppervlakte

Spannenburg 65
2135GR Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Spannenburg. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 70 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1994.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Spannenburg 65 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1994
Woonruimte: 70 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1994
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000331637
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Spannenburg
Huisnummer:
65
Postcode:
2135GR
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Spannenburg 65 is 88.27%.

Identificatie: 39400048857
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 305.000 +8.93%
202301-01-2023€ 280.000 -5.08%
202201-01-2022€ 295.000 +20.41%
202101-01-2021€ 245.000 +3.38%
202001-01-2020€ 237.000 +12.32%
201901-01-2019€ 211.000 +16.57%
201801-01-2018€ 181.000 +7.1%
201701-01-2017€ 169.000 +6.96%
201601-01-2016€ 158.000 -4.24%
201501-01-2015€ 165.000 +1.85%
201401-01-2014€ 162.000 n.v.t.

Bestemming van Spannenburg 65

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Spannenburg 65

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Spannenburg 65 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: