Merckenburg 1,
2135GX Hoofddorp
Bouwperiode: 1995
Hoekwoning
138 m² woonoppervlakte

Merckenburg 1
2135GX Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Merckenburg. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 138 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1995.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Merckenburg 1 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1995
Woonruimte: 138 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1995
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000293842
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Merckenburg
Huisnummer:
1
Postcode:
2135GX
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Merckenburg 1 is 90.5%.

Identificatie: 39400050811
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 642.000 +5.77%
202301-01-2023€ 607.000 -3.96%
202201-01-2022€ 632.000 +23.44%
202101-01-2021€ 512.000 +5.79%
202001-01-2020€ 484.000 +5.68%
201901-01-2019€ 458.000 +13.37%
201801-01-2018€ 404.000 +7.16%
201701-01-2017€ 377.000 +3.57%
201601-01-2016€ 364.000 +2.25%
201501-01-2015€ 356.000 +5.64%
201401-01-2014€ 337.000 n.v.t.

Bestemming van Merckenburg 1

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Merckenburg 1

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Merckenburg 1 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: