Marga Klompésingel 26,
2135JA Hoofddorp
Bouwperiode: 1990
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
113 m² woonoppervlakte
135 m² perceel

Marga Klompésingel 26
2135JA Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Marga Klompésingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 113 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 135 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1990.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Marga Klompésingel 26 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1990
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 113 m²
Perceel: 135 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1990
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000338339
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Marga Klompésingel
Huisnummer:
26
Postcode:
2135JA
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg Oost
Buurt code:
BU03940114
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Marga Klompésingel 26 is 112.39%.

Identificatie: 39400019088
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 480.000 +2.13%
202301-01-2023€ 470.000 -0.42%
202201-01-2022€ 472.000 +13.46%
202101-01-2021€ 416.000 +13.35%
202001-01-2020€ 367.000 +35.42%
201901-01-2019€ 271.000 +15.32%
201801-01-2018€ 235.000 -2.89%
201701-01-2017€ 242.000 +4.76%
201601-01-2016€ 231.000 +4.05%
201501-01-2015€ 222.000 -1.77%
201401-01-2014€ 226.000 n.v.t.

Bestemming van Marga Klompésingel 26

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Marga Klompésingel 26

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Marga Klompésingel 26 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8330 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: