Marga Klompésingel 72,
2135JA Hoofddorp
Bouwperiode: 1990
Hoekwoning
122 m² woonoppervlakte

Marga Klompésingel 72
2135JA Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Marga Klompésingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 122 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1990.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Marga Klompésingel 72 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1990
Woonruimte: 122 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1990
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000283996
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Marga Klompésingel
Huisnummer:
72
Postcode:
2135JA
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg Oost
Buurt code:
BU03940114
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Marga Klompésingel 72 is 126.54%.

Identificatie: 39400019111
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 478.000 +6.7%
202301-01-2023€ 448.000 -0.22%
202201-01-2022€ 449.000 +23.01%
202101-01-2021€ 365.000 +7.04%
202001-01-2020€ 341.000 +5.9%
201901-01-2019€ 322.000 +17.52%
201801-01-2018€ 274.000 +16.1%
201701-01-2017€ 236.000 +7.27%
201601-01-2016€ 220.000 +0.92%
201501-01-2015€ 218.000 +3.32%
201401-01-2014€ 211.000 n.v.t.

Bestemming van Marga Klompésingel 72

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Marga Klompésingel 72

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Marga Klompésingel 72 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8330 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: