Marga Klompésingel 100 2135JB Hoofddorp
Omschrijving
Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Marga Klompésingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 126 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1990.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Marga Klompésingel 100 in Hoofddorp.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Marga Klompésingel 100 is 122.37%.
| Identificatie: 39400019125 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 487.000 | +6.56% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 457.000 | -1.3% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 463.000 | +23.47% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 375.000 | +6.84% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 351.000 | +5.72% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 332.000 | +18.15% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 281.000 | +15.64% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 243.000 | +7.52% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 226.000 | +1.35% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 223.000 | +1.83% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 219.000 | n.v.t. |
Bestemming van Marga Klompésingel 100
Bodemloket Marga Klompésingel 100
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Marga Klompésingel 100 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.